Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
  • Zobrazit

Vánoční stromky- vypěstujte si svůj vánoční stromek

23.02.2013
Vánoční stromky- vypěstujte si svůj vánoční stromek. Jak vypěstovat svůj vlastní vánoční stromek ? Každý, kdo má zahrádku, nebo jakýkoliv pozemek tak na něm najde nějaké volné místo vhodné pro výsadbu vánočních stromků. Je to nádherný pocit vyhnout se předvánočnímu chaosu se sháněním stromků, nehledě na to, že Vám tyto vlastní stromky budou dělat radost po celý rok.

Vánoční stromky- vypěstujte si svůj vánoční stromek.
Jak vypěstovat svůj vlastní vánoční stromek ? Každý, kdo má zahrádku, nebo jakýkoliv pozemek tak na něm najde nějaké volné místo vhodné pro výsadbu vánočních stromků. Je to nádherný pocit vyhnout se předvánočnímu chaosu se sháněním stromků, nehledě na to, že Vám tyto vlastní stromky budou dělat radost po celý rok.
Někde v koutě, nebo podél plotu můžete  vysadit pár stromků a se zalíbením sledovat  jak krásně rostou. I na malou plochu - třeba 5x5 m se Vám vejde při sponu jeden metr 30 stromků. Při ceně 2,5m jedle 1. třídy 1000,- kč což dnes taková jedle stojí, je to  i nezanedbatelný finanční přínos.

Vhodné druhy -

Pro pozemek na písku:

Borovice černá, borovice lesní, borovice pokroucená, borovice tuhá. 

Pro pozemek s normální jílovitou zeminou, což je většina našeho území :

Jedle kavkazská, jedle Bornmüllerova, jedle Fraserova, jedle ojíněná, jedle obrovská, jedle korejská,  jedle plstnatoplodá, jedle stříbrná.

Ze smrků je nejjednodušší  smrk ztepilý, smrk pichlavý, smrk pančičův.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: kompletnizahrada.cz Michal Ševčík Karlovo nám.17, 120 00 Praha 2 IČO: 11238062, tel. 607 973 117, info@kompletnizahrada.cz 

JavaScript musí být povolen